سه شنبه, 27 آذر 1397 23:52
:

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. ...

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به ...

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام ...

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی ...

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. حادثه ای که موجب عزای شیعیان شد

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به سمت ایران بکشاند  ، هدف قرار دادن عنصراستقلال و خود باوری ایرانیان با تحقیر سیاسی  ، استفاده از شیوه ی همیشگی " دبه " در برجام ، ایجاد نوع جدیدی از تحریم ، کاهش اثرگذاری فرهنگ ایران اسلامی بر رفتار اجتماعی مردم آمریکا ، میتواند بخشی از اهداف کنگره آمریکا در این طرح باشد .

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام هراسی وجود داشت و هم اینکه غرب در ترویج اسلام هراسی از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی است چه‌طور می‌ توان از آنان انتظار داشت که تولید داخلی را با اهمیت بدانند و در راستای فرهنگ سازی استفاده از تولیدات داخلی قدم بردارند؟

البرزبان اجازه نفوذ نمی دهیم

http://www.mohtavanashr.com/piadetabehesht/

البرزبان عمارنامه

البرزبان عصر امروز

البرزبان هادیان البرز

البرزبان محک

 

نظـــر سنجی

کد خبر : 9373تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 مهر 1394 12:22

کدام کار سردار شهید همدانی نیمه‌ تمام ماند؟‌

همرزم سردار شهید همدانی گفت: شهید همدانی کاری نیمه‌تمام داشت که عمر پربرکت وی برای انجام آن کفاف نداد.

همرزم سردار شهید همدانی گفت: شهید همدانی کاری نیمه‌تمام داشت که عمر پربرکت وی برای انجام آن کفاف نداد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان، حمیدرضا حاجی بابایی اظهار داشت: با سردار شهید همدانی و سردار شادمانی قرار گذاشته بودیم که هریک خاطرات و مستندات یکی از شهدا را آماده کرده و به چاپ برسانیم.
وی افزود: براساس تقسیم‌بندی قرار شده بود تا خاطرات شهید علیرضا حاجی‌بابایی را بنده، خاطرات شهید حبیب مظاهری را سردار شهید همدانی و خاطرات شهید بهمنی توسط سردار شادمانی آماده شود.

وزیر سابق آموزش و پرورش تصریح کرد: سردار شهید همدانی هفته‌های آخر و قبل از سفر به سوریه با من تماس گرفت و گفت اگر شما مصاحبه کنید کارهای کتاب تمام شده و به مرحله چاپ می‌رسد، ولی وی به سوریه سفر کرد و شهید شد و تکمیل‌کردن کتاب برعهده ما ماند.

وی با اشاره به اینکه برخی از این کتاب‌ها چاپ شده و برخی هنوز به اتمام نرسیده است، بیان کرد: همچنین مستندی درباره شهید علیرضا حاجی‌بابایی تهیه شده که سردار شهید همدانی مطالب و مستندات بسیاری را در این مستند ارائه کرده است.

حاجی بابایی با اعلام اینکه مطالبی در این مستند از سردار شهید همدانی وجود دارد که تاکنون کسی آنها را ندیده است، گفت: این مستند درباره شهید حاجی بابایی بود ولی از این پس به مستند سرداران شهید حاجی بابایی و همدانی تبدیل می‌شود چون سردار شهید همدانی نقش کلیدی در این مستند دارد.

وی با اشاره به اینکه با سردار شهید همدانی ۳۶ سال به صورت مدام رفاقت و رفت و آمد داشتیم، اظهار داشت: سردار شهید همدانی در برخی از ویژگی‌ها همچون بی‌ادعا بودن، خلوص نیت، طلب‌کار نبودن از انقلاب و نظام و رفتار مردمی با مردم منحصر به فرد بود.

همرزم سردار شهید همدانی با بیان اینکه خدمت به مردم و نظام از مهمترین اولویت‌های این سردار شهید محسوب می‌شد، گفت: سردار شهید همدانی لحظه‌ای از یاد شهدا غافل نمی‌شد.

حاجی بابایی بیان کرد: سردار شهید همدانی خط روشنی داشت و «بصیرت» دائم تکه کلام وی بود و در مسائل مختلف که به رهبری، انقلاب و مقابله با فتنه مربوط بود، یک قدم عقب‌نشینی نمی‌کرد.

 
منبع: تسنیم

شماره پیامک : -

نوشتن دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
مخاطبین محترم؛


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید