پنج شنبه, 26 مهر 1397 08:42
:

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. ...

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به ...

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام ...

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی ...

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. حادثه ای که موجب عزای شیعیان شد

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به سمت ایران بکشاند  ، هدف قرار دادن عنصراستقلال و خود باوری ایرانیان با تحقیر سیاسی  ، استفاده از شیوه ی همیشگی " دبه " در برجام ، ایجاد نوع جدیدی از تحریم ، کاهش اثرگذاری فرهنگ ایران اسلامی بر رفتار اجتماعی مردم آمریکا ، میتواند بخشی از اهداف کنگره آمریکا در این طرح باشد .

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام هراسی وجود داشت و هم اینکه غرب در ترویج اسلام هراسی از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی است چه‌طور می‌ توان از آنان انتظار داشت که تولید داخلی را با اهمیت بدانند و در راستای فرهنگ سازی استفاده از تولیدات داخلی قدم بردارند؟

البرزبان اجازه نفوذ نمی دهیم

http://www.mohtavanashr.com/piadetabehesht/

البرزبان عمارنامه

البرزبان عصر امروز

البرزبان هادیان البرز

البرزبان محک

 

نظـــر سنجی

کد خبر : 8162تاریخ انتشار : شنبه, 28 شهریور 1394 09:04

توضیحات رئیس سازمان سینمایی سوره در مورد اکران مزار شریف

رییس سازمان توسعه سینمایی سوره گفت: با اکران بین المللی و همچنین فروش خانگی این اثر بخش هایی از سرمایه تولید فیلم برگردانده می شود.

رییس سازمان توسعه سینمایی سوره گفت: با اکران بین المللی و همچنین فروش خانگی این اثر بخش هایی از سرمایه تولید فیلم برگردانده می شود.

محمد حمزه زاده، رییس سازمان توسعه سینمایی حوزه هنری درباره همزمانی اکران فیلم "مزار شریف" و "محمد (ص)" گفت: اینگونه نبوده که ما از ابن تداخل اطلاع نداشتیم، ولی چون شهریور ماه بهتر زمان استقبال مردم از سینماها است، فیلم " مزار شریف" را اکران کردیم.
وی درباره عدم فروش این فیلم ادامه داد: فروش یک فیلم به خصوص فیلمی که چنین موضوعی دارد تنها به اکران در سینماها مربوط نمی شود، چرا که ما در حال انجام کارهای مربوط به اکران بین المللی این اثر هستیم.
رییس سازمان توسعه سینمایی سوره در همین زمینه افزود: علاوه بر آن "مزار شریف" نیز مانند سایر فیلم ها بعد از پایان مدت اکران خود در شبکه خانگی توزیع می شود که از این طریق نیز بخشی از سرمایه این فیلم برگردانده می شود.
حمزه زاده خاطر نشان کرد: البته سوژه فیلمی مانند "مزار شریف" به گونه ای است که باید ساخته می شد و بازگشت سرمایه آن نیز زمانبر است.

منبع: سراج 24

شماره پیامک : -

نوشتن دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
مخاطبین محترم؛


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید