یکشنبه, 30 دی 1397 11:34
:

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. ...

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به ...

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام ...

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی ...

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. حادثه ای که موجب عزای شیعیان شد

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به سمت ایران بکشاند  ، هدف قرار دادن عنصراستقلال و خود باوری ایرانیان با تحقیر سیاسی  ، استفاده از شیوه ی همیشگی " دبه " در برجام ، ایجاد نوع جدیدی از تحریم ، کاهش اثرگذاری فرهنگ ایران اسلامی بر رفتار اجتماعی مردم آمریکا ، میتواند بخشی از اهداف کنگره آمریکا در این طرح باشد .

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام هراسی وجود داشت و هم اینکه غرب در ترویج اسلام هراسی از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی است چه‌طور می‌ توان از آنان انتظار داشت که تولید داخلی را با اهمیت بدانند و در راستای فرهنگ سازی استفاده از تولیدات داخلی قدم بردارند؟

البرزبان اجازه نفوذ نمی دهیم

http://www.mohtavanashr.com/piadetabehesht/

البرزبان عمارنامه

البرزبان عصر امروز

البرزبان هادیان البرز

البرزبان محک

 

نظـــر سنجی

کد خبر : 8582تاریخ انتشار : یکشنبه, 05 مهر 1394 18:42

تاسیس جدیدترین شبکه ضدشیعه در مصر

در حالی که چند سالی است چهره‌های شیعه و سنی برای مبارزه با شبکه‌های ماهواره‌ای تندرو بپاخاسته‌اند یک ائتلاف سلفی ـ وهابی در مصر از پایان یافتن مراحل تاسیس شبکه‌ای ماهواره‌ای ضد شیعه خبر داد.

در حالی که چند سالی است چهره‌های شیعه و سنی برای مبارزه با شبکه‌های ماهواره‌ای تندرو بپاخاسته‌اند یک ائتلاف سلفی ـ وهابی در مصر از پایان یافتن مراحل تاسیس شبکه‌ای ماهواره‌ای ضد شیعه خبر داد.


به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان ، در حالی که چند سالی است چهره‌های مختلف شیعه و سنی برای مبارزه با شبکه‌های ماهواره‌ای تندرو بپاخاسته‌اند اما جریان‌های تندروی شیعه و سنی با کمک مزدوران آمریکا و انگلیس یکی پس از دیگری راه‌اندازی می‌شود.

بنابر این گزارش، در جدیدترین خبر منتشر شده در این زمینه، ولید اسماعیل، یکی از موسسان ائتلاف سلفی موسوم به «ائتلاف مسلمانان برای دفاع از صحابه و اهل‌بیت» از پایان یافتن مراحل تاسیس شبکه‌ای ماهواره‌ای خبر داد.

وی گفته است که «این شبکه برای مبارزه با اندیشه شیعه و متحد کردن تلاش علما و طلاب در این زمینه در سطح استان‌های مصر» تاسیس می‌شود و همچنین «کتاب‌هایی برای مبارزه با این تفکر چاپ شده و منتظر هستیم مجله الازهر نیز به این جریان بپیوندد».

بنابر این گزارش، سخنان این رهبر سلفی ـ وهابی مصر در حالی عنوان شد که وی ادعا کرده است که «هیچ مزاری در مصر متعلق به اهل‌بیت(ع) نیست و آنچه که این روزها در این کشور مورد احترام است ساخته فاطمیون مصری است و آنچه که در خارج از مصر عنوان می‌شود که مصر کشوری متشیع است دروغی بیش نیست».

وی افزوده است: شیعیان از حب اهل‌بیت در میان مردم مصر استفاده کرده و به دنبال نشر تشیع به‌ویژه در مناطق جنوبی [و فقیرنشین] مصر هستند و از راه طریقت‌های صوفی چون طریقت العزمیه به دنبال ورود شیعه به مصر هستند؛ طریقتی که به رهبری علا ابوالعزائم و عبدالحلیم ابوالعزائم شیعه شده‌اند و با پول‌های ایرانی به دنبال نشر تشیع در مصر هستند.

در سال‌های اخیر جریانات سلفی ـ وهابی وابسته به عربستان سعودی در مصر به دنبال اختلاف‌افکنی‌های مذهبی در این کشور هستند و بارها ایران را متهم به نشر تشیع در این کشور کرده‌اند که تاکنون نه تنها سندی ارائه نکرده‌اند بارها از سوی مقامات ایرانی عنوان شده که ایران به دنبال نشر تشیع در هیچ کشور سنی‌مذهبی نیست.

بنابر این گزارش همچنین تاسیس یک شبکه جدید فرقه‌گرایانه در مصر در حالی است که دولت برخاسته از کودتا در این کشور مدعی است که با شبکه‌های تندروی شیعی و سنی مبارزه کرده و جلوی آنها را گرفته است.

 

منبع: فارس

شماره پیامک : -

نوشتن دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
مخاطبین محترم؛


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید