سه شنبه, 27 آذر 1397 23:45
:

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. ...

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به ...

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام ...

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی ...

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. حادثه ای که موجب عزای شیعیان شد

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به سمت ایران بکشاند  ، هدف قرار دادن عنصراستقلال و خود باوری ایرانیان با تحقیر سیاسی  ، استفاده از شیوه ی همیشگی " دبه " در برجام ، ایجاد نوع جدیدی از تحریم ، کاهش اثرگذاری فرهنگ ایران اسلامی بر رفتار اجتماعی مردم آمریکا ، میتواند بخشی از اهداف کنگره آمریکا در این طرح باشد .

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام هراسی وجود داشت و هم اینکه غرب در ترویج اسلام هراسی از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی است چه‌طور می‌ توان از آنان انتظار داشت که تولید داخلی را با اهمیت بدانند و در راستای فرهنگ سازی استفاده از تولیدات داخلی قدم بردارند؟

البرزبان اجازه نفوذ نمی دهیم

http://www.mohtavanashr.com/piadetabehesht/

البرزبان عمارنامه

البرزبان عصر امروز

البرزبان هادیان البرز

البرزبان محک

 

نظـــر سنجی

کد خبر : 618تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 تیر 1393 06:17

رد پای فرزند عضو شورای شهر کرج در برنامه های فرهنگی شهر

اولین بارنیست  که در شهر کرج و استان البرز پس از آنکه فردی با کمک برخی از رانتهای زر و زور به  مسئولیت مهمی دست پیدا میکند، بلافاصله خانواده ی او نیز ژست آقازادگی گرفته و در صدر تا ذیل سمت پدر خود حضور فعال می یابند، به شکلی که انسان گمان میکند اساساً این مسئولیت بر دوش فرزند بیشتر سنگینی میکند تا بر دوش پدر!!!

اولین بارنیست  که در شهر کرج و استان البرز پس از آنکه فردی با کمک برخی از رانتهای زر و زور به  مسئولیت مهمی دست پیدا میکند، بلافاصله خانواده ی او نیز ژست آقازادگی گرفته و در صدر تا ذیل سمت پدر خود حضور فعال می یابند، به شکلی که انسان گمان میکند اساساً این مسئولیت بر دوش فرزند بیشتر سنگینی میکند تا بر دوش پدر!!!

 

اولین بارنیست  که در شهر کرج و استان البرز پس از آنکه فردی با کمک برخی از رانتهای زر و زور به  مسئولیت مهمی دست پیدا میکند، بلافاصله خانواده ی او نیز ژست آقازادگی گرفته و در صدر تا ذیل سمت پدر خود حضور فعال می یابند، به شکلی که انسان گمان میکند اساساً این مسئولیت بر دوش فرزند بیشتر سنگینی میکند تا بر دوش پدر!!! 

به گزارش البرزبان ؛  از زمان راه اندازی شوراهای اسلامی، گذشته از آنکه آیا این نهاد توانست به خواستگاه هایی که  قانون در نظر گرفته بود برسد یا نه ، در بسیاری از شهرها از جمله کرج دارای آسیب تولید آقازاده ها شد، و البته  در انواع مختلف آن. گاهی اسامی مشترک در مجموعه ی شهرداری انسان را به این موضوع میرساند و گاهی حضور فرد در تصمیمات مهم و اقدامات اجرایی.

 

 اخیراً و در بدترین شکل آن فرزند یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر حضور فعال و پر اثر و البته شاید بتوان گفت پر خطری را در فعالیت های فرهنگی شهر به انجام میرساند. بطوری که برای رسیدن به انتفاع مالی و شخصی از اجرای برنامه های فرهنگی شهر، از تصمیم سازی درکمیسیون فرهنگی شورای شهر گرفته تا  معاونت فرهنگی و سازمان فرهنگی هنری و حتی عربده کشی به عنوا ن نماینده ی پدر جان !! درجلسات شهری.

یکی از آخرین ثمرات این فرزند خلف نیز حضور در برنامه ریزی جشن رمضان و به اجرا رساندن مدلی از جشن بود که به ناچار مسئولین شهر با ادامه کار مخالفت کردند.

 

لحاظ کردن دو نکته برای مسئولین شهر به ویژه عضومورد نظر در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج ضروریست :

 

1 – مردم شهر کرج با چشمانی باز اتفاقات شهررا رصد میکنند و حرکات کبک وار فایده ای نخواد داشت.

2 – رسانه های دلسوزی مانند البرزبان رسالت خود را در آگاه کردن مردم درخصوص مسئولینی که پا از وظیفه ی خود بیرون میگذارند  دانسته و در صورت لزوم این افراد را با نام و مستندات به مردم شریف معرفی خواهند کرد.

شماره پیامک : -

دیدگاه‌ها   

0 #4 homa 1394-03-21 15:58
سلام جنابعالی درخبرمربوط به شکایت علی منصوری قضاوت پیش هنگام کردید هیچ پرسیدید چرااین شکایت تاامروزبدون جواب مانده که علت همان ضعف مدیریتی و طولانی شدن پرونده های حقوقی است شماکه قلم به دست هستید چرابه قسم نامه خودکه درقرآن آورده شده پایبندنیستید حالاکه ازآقای فیروزگاه که بارانت و زدوبند اومدن توشورا وردصلاحیتی بودن چرامطلب آوردین مگه فکرکردین آقای منصوری سنگ خودشو به سینه میزنن برادرمحترم حتما درکشف وثبت خبردقت کنید
نقل قول کردن
+2 #3 کارمند 1393-04-27 21:24
ایشون تو کمیسیون فرهنگی دیکتاتوری راه انداخته.خوبه یه نگاهی به عوض شدن معاون فرهنگی شهرداری کرج بندازید
نقل قول کردن
+2 #2 خدایاری 1393-04-27 18:18
جالب بود. اصلن کسی هم نفهمید که منظورتون آقای بوووووووووووووق بود . همون که یه بار رد صلاحیت شده بود
نقل قول کردن
+2 #1 شروند کرج 1393-04-27 05:20
ممنون از روشنگری تون
خدا کنه همینطور به راه پر خطرتون ادامه بدید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
مخاطبین محترم؛


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید