سه شنبه, 27 آذر 1397 23:08
:

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. ...

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به ...

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام ...

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی ...

حادثه ی غمبار نیجریه در شرایطی رخ داد که همگان نسبت به این حادثه دلنگران هستند و تاسف خورده اند. حادثه ای که موجب عزای شیعیان شد

جلوگیری از شنیدن حقایق دین اسلام ناب پس از نامه مقام معظم رهبری که میتواند تشنگان معارف اسلام را به سمت ایران بکشاند  ، هدف قرار دادن عنصراستقلال و خود باوری ایرانیان با تحقیر سیاسی  ، استفاده از شیوه ی همیشگی " دبه " در برجام ، ایجاد نوع جدیدی از تحریم ، کاهش اثرگذاری فرهنگ ایران اسلامی بر رفتار اجتماعی مردم آمریکا ، میتواند بخشی از اهداف کنگره آمریکا در این طرح باشد .

نامه رهبر معظم انقلاب در شرایطی نگاشته شد که هم انفعال در دستگاه دیپلماسی عمومی نسبت به موج اسلام هراسی وجود داشت و هم اینکه غرب در ترویج اسلام هراسی از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد

زمانی که هنوز مدیران ما در ادارات و سازمان‌ها بر صندلی‌هایی تکیه زده‌ اند که از برندهای معروف خارجی است چه‌طور می‌ توان از آنان انتظار داشت که تولید داخلی را با اهمیت بدانند و در راستای فرهنگ سازی استفاده از تولیدات داخلی قدم بردارند؟

البرزبان اجازه نفوذ نمی دهیم

http://www.mohtavanashr.com/piadetabehesht/

البرزبان عمارنامه

البرزبان عصر امروز

البرزبان هادیان البرز

البرزبان محک

 

نظـــر سنجی

کد خبر : 12343تاریخ انتشار : جمعه, 04 دی 1394 13:07

مخالفت اهل‌سنت وشیعیان عراق بادخالت آمریکا

شخصیت های سنی و شیعه عراق مداخله آمریکا در امور داخلی این کشور و تلاش برای ورود نیروهای زمینی آمریکایی به عراق را محکوم کردند.

شخصیت های سنی و شیعه عراق مداخله آمریکا در امور داخلی این کشور و تلاش برای ورود نیروهای زمینی آمریکایی به عراق را محکوم کردند.


به گزارش پایگاه تحلیلی خبری البرزبان، شبکه خبری "العالم" گزارش داد، شخصیت های سنی و شیعه مخالفت خود با حضور آمریکا در عراق را در همایش "حمایت از بسیج مردمی" که با حضور روحانیون و شخصیت های سنی و شیعه در کربلای معلی برگزار شد، ابراز کردند.
 
قاسم المعموری رییس واحدهای بسیج مردمی در دیاله به خبرنگار العالم گفت: نجات عراق و آینده آن مرهون بسیج مردمی است، چون بسیج مردمی تنها نیرویی است که ملی بودن خود را ثابت کرد و از فرمان مرجعیت و عقیده واقعی نشات گرفته است.
 
حاضران در این نشست همچنین گروه تروریستی داعش را ساخته صهیونیسم و همپیمانانش دانستند و تاکید کردند که مرجعیت و بسیج مردمی با هر گونه عملیات زمینی آمریکا مخالفند.
 
کاظم العبادی عضو گردان های موسوم به "عصائب اهل الحق" گفت: مردم، مرجعیت و گروه های مقاومت عراق با هر گونه مداخله خارجی مخالفند و می دانند آمریکا و رژیم صهیونیستی توطئه علیه کشور ما و خاورمیانه را را هدایت می کنند، از این رو مردم غیور عراق حق دفاع از کشورشان را دارند.
 
شرکت کنندگان در این همایش که تحت عنوان "جهاد کفایی، ضامن وحدت و آینده عراق" برگزار شد، پیروی مردم از مرجعیت دینی برای جهاد و حمایت مردم از بسیج مردمی را ضروری دانستند.
 
 
منبع: العالم

شماره پیامک : -

نوشتن دیدگاه

۱) البرزبان، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
مخاطبین محترم؛


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید